Ponuka vzdelávania

Princ a Princeznička je zariadenie so širokospektrálnym vydelávacím programom pri ktorom samozrajme dbáme aby detičky neboli nadmerne preťažené a mali dostatok odpočinku a relaxu.

Snažíme sa vytvárať podmienky pre slobodný rozvoj každého jednotlivca, rešpektujeme jeho individualitu, podporujeme tvorivú iniciatívu s prihliadnutím na jeho prirodzený naturel a talent.Našim cieľom je vychovať predškoláčika pripraveného hravo zvládnuť nástup na povinnú školskú dochádzku.

VÝUČBU ANGLICKÉHO JAZYKA -  hravou formou vedie skúsená lektorka Mgr. Martina Kubišová

TENIS - 2x týždenne v zime aj v lete na dvorcoch v tesnej blízkosti MŠ a Jaslí

DETSKÚ JÓGU - denne v támci relaxu, potrebného počas mnohopočetných aktivít detí

PLÁVANIE - formou zimného a letného kurzu, v letnýh mesiacoch vo vlastnom bazéne v záhrade   zariadenia

JAZDU NA KONI - osvedčenou nenásilnou formou v rámci prechádzky po okolí počas priaznivého počasia

TANEČNÉ DIELNE - základy techník baletu, ľudového tanca,latino, hip - hopu...Rozvoj koordinácie tela a improvizáciu - inak najobľúbenejšiu tanečnú činnosť u malých detičiek.

VÝTVARNÉ, HUDOBNÉ a DRAMATICKO-RECITAČNÉ DIELNE, HRU NA HUDOBNÉ NÁSTROJE FLAUTA A KLAVÍR, ZÁKLADY RYTMIKY....